Soule pack: Dopis 44 + Kletba + Přání

Soule pack: Dopis 44 + Kletba + Přání - obálka knihy
Originál: Letter 44, Curse Words, Eight Billion Genies
Žánr: Fantastika
Scénář: Charles Soule
Kresba: Alberto Jiménez Alberquerque, Ryan Browne
Překlad: Filip Štěpánek
Edice: Fabula
Rozměry: 170 × 260 × 52 mm
Vydání:v listopadu
Cena: 3 320,- KOUPIT
Pouze do vyprodání Dopisu 44!

Balíček tří BEŽNÝCH verzí knih Charlese Soulea - Dopisu 44, Kletby a Osmi miliard přání za maximálně výhodnou cenu. Dopis 44 odesíláme ihned!

Dopis 44


Čerstvě zvolený prezident Stephen Blades doufal, že se během svého mandátu vypořádá s nejkritičtějšími problémy, kterým jeho národ čelí: válkami, ekonomikou a selhávajícím systémem zdravotní péče. Z dopisu, který mu napsal odstupující prezident, se však Blades dozvídá o problému, který dává slovu „kritický“ úplně nový rozměr – před sedmi lety objevila NASA přítomnost mimozemšťanů v pásu asteroidů a zatajila ji před světem. K navázání kontaktu a zjištění úmyslů mimozemských návštěvníků byla vyslána tajná mise s devíti astronauty na palubě, kteří se nyní blíží k místu setkání. Prezident Blades se mezitím sice stává nejmocnějším mužem světa, ale jen toho našeho.

Kletba


„Tak vy chcete vidět kouzlo?“ Do našeho světa je vyslán zlý čaroděj, který má za úkol jej zničit. Jenže Země skýtá mnohá potěšení a kouzla se dají snadno vydávat téměř za zázraky. A tak si náš čaroděj řekne, že Zemi nezničí, ale že by na ní mohl být hrdinou. Že se při tom vzepře svému pánovi a přivolá na sebe jeho hněv? A co? Jen ať si pro něj přijdou. Tak začíná náš příběh, ve kterém Charles Soule protáhne našeho hrdinu rozmáchlým, místy humorným, místy zatraceně temným dobrodružstvím, které vás přiměje fandit záporákům, smát se nad katastrofou a k tomu všemu vás ještě dojmout onou kletbou. A že je to jízda! V menší vedlejší roli se objeví i prezident Blades.

Osm miliard přání


Představte si, že by se jednoho dne každému z nás zjevil džin s tím, že nám splní přání. Ne tři jako v pohádce, ale jedno. Jak by takové přání ovlivnilo ostatní lidi a svět? Přemýšleli byste o tom vůbec? A byl by takový svět ještě k žití? Charles Soule se nad tím v této chytře napsané knize hravě zamýšlí a jak je jeho zvykem, tak se nevyhýbá ani temnějším linkám. Odpočet začíná na osmi miliardách lidí a osmi miliardách přání. Co si budete přát? V knize se v malých rolích objeví i staří známí z Dopisu 44 – prezident Blades, AJ a další.


Prohlédněte si pracovní ukázky ze všech tří knih